Contact

Hier vindt u de bestuursleden en hun aandachtspunten.
>> Scroll verder naar beneden en u vindt nog andere handige mailadressen.<<

Algemeen contact adres Muziekvereniging OLTO
p/a Hoofdweg  121
7371 GG  LOENEN gld
info@olto.nl
secretariaat@olto.nl
www.olto.eu
Bestuursleden
Functie / Naam Aandacht gebied Contactgegevens
Voorzitter
Jeroen Buisman
Algemene zaken voorzitter@olto.nl
06 – 54 65 29 76
Secretariaat
Julia Arendsen
Communicatie algemeen
Ledenzaken
secretariaat@olto.nl
ledenadministratie@olto.nl
055 – 505 11 57
Penningmeester
Judith Pastoor
Financiële zaken penningmeester@olto.nl
055 – 505 27 32
Vicevoorzitter
Henk Plant
Algemene muzikale vorming (AMV)
(muziekonderwijs)
Vice-voorzitter@olto.nl
amv@olto.nl
06 – 51 79 07 07
Jeroen Lommen Harmonie orkest Harmonie@olto.nl
06 – 15 45 71 40
Dick Kaatman Drumfanfare
Instrumentenbeheer
Donateurszaken
Drumfanfare@olto.nl
Instrumentenbeheer@olto.nl
Donateurs@olto.nl
0313 – 65 44 59
vacature Jeugdopleidingen
Aspirant- en opleidingsorkest
Jeugd-opleidingen@olto.nl
vacature Lokale aangelegenheden
Uniformbeheer
uniformbeheer@olto.nl
 Marcel Dammers Public Relations
Website beheer
pr@olto.nl
webmaster@olto.nl
06 – 22 23 20 51
055 – 505 31 88
Diverse contactpersonen
Ap Gorsseling
Tino Gorsseling
Oud Papier Coördinator opa@olto.nl
055 – 505 10 22
Ap van Zeumeren
Eline Dammers
Jan Modderkolk
Redactie Solist
Advertenties Solist
solist@olto.nl
advertentie-solist@olto.nl