Contact

Hier vindt u de bestuursleden en hun aandachtspunten.
>> Scroll verder naar beneden en u vindt nog andere handige mailadressen.<<

Algemeen contact adres Muziekvereniging OLTO
p/a Hoofdweg  121
7371 GG  LOENEN gld
info@olto.nl
secretariaat@olto.nl
www.olto.eu
Bestuursleden
Functie / Naam Aandacht gebied Contactgegevens
Voorzitter
Jan Pierik
Algemene zaken voorzitter@olto.nl
Secretariaat
Julia Arendsen
Communicatie algemeen secretariaat@olto.nl
055 – 505 11 57
Penningmeester
Dick Kaatman
Financiële zaken penningmeester@olto.nl
ledenadministratie@olto.nl
Donateurs@olto.nl
06 –
Vicevoorzitter
Jeroen Lommen
 Harmonie orkest Vice-voorzitter@olto.nl
Harmonie@olto.nl
06 – 15 45 71 40
Willem Schulenklopper Drumfanfare
Instrumentenbeheer
Uniformbeheer
Drumfanfare@olto.nl
Instrumentenbeheer@olto.nl
uniformbeheer@olto.nl
Marc Dammers Jeugdopleidingen
Aspirant- en opleidingsorkest
Jeugd-opleidingen@olto.nl
06 – 20 76 84 05
Harrie Kleverwal Jeugdzaken algemeen
Alg.Muzikale Vorming (AMV)
Musical aangelegenheden
amv@olto.nl
musical@olto.nl
 Marcel Dammers Lokale aangelegenheden
Public Relations
Website beheer
pr@olto.nl
webmaster@olto.nl
06 – 22 23 20 51
Diverse contactpersonen
Ap Gorsseling
Tino Gorsseling
Oud Papier Coördinator opa@olto.nl
055 – 505 10 22
Ab van Zeumeren
Eline Dammers
Jan Modderkolk
Redactie Solist
Advertenties Solist
solist@olto.nl
advertentie-solist@olto.nl