Contact

Hier vindt u de bestuursleden en hun aandachtspunten.
>> Scroll verder naar beneden en u vindt nog andere handige mailadressen.<<

Algemeen contact adresMuziekvereniging OLTO
p/a Hoofdweg  121
7371 GG  LOENEN gld
info@olto.nl
secretariaat@olto.nl
www.olto.eu
Bestuursleden
Functie / NaamAandacht gebiedContactgegevens
Voorzitter
Jan Pierik
Algemene zakenvoorzitter@olto.nl
Secretariaat
Julia Arendsen
Communicatie algemeensecretariaat@olto.nl
055 – 505 11 57
Penningmeester
Lisanne Wilbrink
Financiƫle zakenpenningmeester@olto.nl
ledenadministratie@olto.nl
Donateurs@olto.nl
06 – 
Vice voorzitter
 Vice-voorzitter@olto.nl

Willem SchulenklopperInstrumentenbeheer
Uniformbeheer
Instrumentenbeheer@olto.nl
uniformbeheer@olto.nl
Marc DammersJeugdopleidingen
opleidingsorkest
Jeugd-opleidingen@olto.nl
06 – 20 76 84 05
Harrie KleverwalJeugdzaken algemeen
Alg.Muzikale Vorming (AMV)
Musical aangelegenheden
amv@olto.nl
musical@olto.nl
August SteinkellnerLokale aangelegenheden

august.steinkellner@olto.nl


Jade Morsingjade.morsing@olto.nl
Eline DammersCommunicatie & Public Relationseline.dammers@olto.nl
Diverse contactpersonen
Ap Gorsseling
Tino Gorsseling
Oud Papier Coƶrdinatoropa@olto.nl
055 – 505 10 22
Ab van Zeumeren
Eline Dammers
Jan Modderkolk
Redactie Solist

Advertenties Solist
solist@olto.nl

advertentie-solist@olto.nl
Marcel DammersWebsite zaken webmaster@olto.nl

Privacy Statement